7 sposobów na ponowne wykorzystanie papierowych torebek na prezenty

2 stycznia, 2022 Off By admin
W końcu, odbiór urodzinowe jest powyżej pozostawiając w ciągu sobą szczęśliwe wspomnienia i najlepsze prezenty. Teraz pozostała Ci słodka nostalgia i przykry stos torebek spośród prezentami. Prezenty są doceniane, toż co z tymi papierowymi torbami na prezenty? Czy http://www.wegrzynek.eu nie zasługują one na jakieś uznanie? Ja wydaje się taki cios poniżej pasa trwonić te pięknych błyszczących prezentów torby za pośrednictwem gniecenie one natomiast wyrzucający one w kosz.

Dlaczego nie wykorzystać ich jeszcze raz w zastępstwie tego? Jak? Przyjrzyjmy się temu.
Sposoby na ponowne wykorzystanie papierowych torebek na prezenty
1. Uchwyt na gazety ewentualnie czasopisma
Każdy chce mieć pierwsze danie przekonanie na gazetę. Ale http://www.dyczko.eu który chce je zakręcać w stos? Ułatw sobie obowiązek układania dzienników, wykorzystując znowu papierową torbę. Przekształć średniej wielkości torbę papierową w mocowanie na prasa periodyczna albo czasopisma. Dzienniki oraz czasopisma mogą być schludnie przechowywane w tej papierowej torbie, którą można elegancko powiesić w dogodnym miejscu. Dzięki tej papierowej torbie prezentowej nie powinno się obecnie uganiać się dziennika ani ambarasować się o to, iż czasopisma są porozrzucane.

Oznacz torby jako „dzisiejszy papier” natomiast „stare papiery” oraz wystarać się swoje dzienniki czytania w jiffy.
2. Pokrowce na lunch
Pracownicy biurowi zwykle używają modnej torby na lunch aż do przenoszenia swoich posiłków w ciągu dnia. Ale ta torba raz za razem http://www.garski.eu przychodzi aż do domu cuchnący i poplamiony spośród powodu rozlania żywności. Unikaj tej niechlujnej sprawy, pakując własny posiłek w porze południowej w papierową torbę, oraz z kolei umieszczając ją w swojej torbie na lunch. Papierowa torba zapobiegnie rozlaniu się twojego lunchu i być może istnieć usunięta bez poczucia winy. Ponownie użyj papierowych toreb jak Tiffin ewentualnie okładek na lunch, tak aby uciec niechlujnej torby na lancz zaś paść się świeżymi lunchami.
3. Apteczki pierwszej pomocy
Nikt nie ma czasu, by kupować apteczkę. zmontuj apteczkę w domu, zbierając bawełnianą rolkę, bandaże, maść antyseptyczny, krem antybakteryjny itp. Umieść je w torbie zaś oznacz ją jaskrawoczerwonym krzyżykiem. Twoja apteczka jest gotowa.
4. Torba na przyrządy piśmiennicze
Każdy budynek wolnostojący musi mieć stacjonarną torbę. Tak, podczas gdy nadejdzie czas, nie wolno sprowadzić domu aż do góry nogami w celu nożyczek, zszywek albo taśmy klejącej. Zbierz wszystkie biurowe artykuły papiernicze, takie gdy szpilki, zszywacz, nożyczki, markery, wstążka klejąca, klej, wers itp. zaś umieść je w torbie spośród napisem „artykuły papiernicze”.
5. Torba http://www.blazejowski.eu na lekarstwa
W każdym domu są starsi natomiast małe dzieci, które nagminnie chorują. Umieść ich regularne leki w drukowanych torbach oznaczonych ich nazwiskiem, by mieli do nich prosty dostęp. Możesz nawet przypiąć ich receptę na górze torby, ażeby umożliwić im odczytanie ich dziennej dawki.
6. Organizator bielizny
Zorganizuj swoją szufladę z bielizną w poprzek ponowne eksploatacja papierowych torebek. Zapakuj skarpetki do jednej torby, chusteczki do nosa do następnej, krawaty aż do trzeciej i właściwie dalej. Oznacz je starannie, iżby wesprzeć Ci schwycić jedną w ciągu sekundy. Nie musisz w tym momencie przeszukiwać w szufladach w poszukiwaniu chusteczki do nosa albo krawata. Wszystko jest w ową stronę – schludnie ułożone w papierowych torbach prezentowych spośród ponownego użycia http://www.bajko.eu.
7. Organizer podróżny
Chcesz podróżować bez zbędnych kilogramów, i w tym samym czasie pozostać zorganizowanym? Tutaj na wybawienie przychodzą papierowe torby. Zapakuj swoje rzeczy podróżne używając toreb spośród nadrukiem. Trzymaj kosmetyki takie podczas gdy pasta do zębów, mydło, krem do golenia oraz pędzel itp. w papierowej torbie. Pozostaną one bezpieczne w środku zaś nie zepsują ubrań, nawet jeśliby się rozleją. Utrzymuje kilka zapasowych papierowych torebek na prezenty o dużym rozmiarze. Oni mogą trzymać twój bawić się pościel zaś zapobiegać one odkąd odbierać mieszający z świeżą odzieżą.