Czy jesteś przygotowany na wygraną?

29 września, 2022 Off By admin
Czy jesteś ustalony na wygraną? Rozwój staż kosmetycznej wynika spośród jasności, skupienia, dyscypliny oraz odwagi, aby zobaczyć, dokąd są problemy zaś zaradzić je.

Dlaczego? Ponieważ nie wolno przywrócić do równowagi tego, czego się nie wie. Nie możesz także karmić http://www.foit.pl głowy w piasek tudzież wykonywać tego, co stale robiłeś, ponieważ zostaniesz w tyle.

Potrzebna jest po tej stronie brutalna szczerość. Gdzie są Twoje obszary problemowe, które powstrzymują Cię od momentu większej liczby pacjentów oraz zysków? Czy wiesz, jednakowoż przeciwnie zgadujesz?

Czy jesteś pewien, iż owo jest to, czy jest byt innego, że jest uszkodzony, iż nie wiesz o czy też nie były skłonne aż do rozwiązania?

Dowiedzmy się…

Świetnym miejscem do rozpoczęcia jest 9-punktowa ocena, która da Ci jasność, której potrzebujesz, aby skupić się na tym, co jest najważniejsze dla Twojej praktyki i Twoich przychodów, żeby rosły.

Wystarczy kontrować „tak” czy też „nie” na poniższe pytania, ażeby sprawdzić, jednakowoż jesteś przygotowany na zwycięstwo:

CZY MASZ PLAN MARKETINGOWY, KTÓRY WYKORZYSTUJE KILKA STRATEGII POZYSKIWANIA PACJENTÓW?

Pacjenci kosmetyczni żyją dzień dzisiejszy na kanałach multimedialnych oraz chcą informacji w taki sposób, w kto chcą.

Niektórzy potencjalni pacjenci chcą badać Cię na Facebooku.
Niektórzy chcą spostrzegać Twoje zdjęcia oraz filmy na Instagramie.
Niektórzy chcą http://www.cygal.pl spostrzegać Twój pląsy na TikTok – żartując, jednakowoż wejdź wcześniej.
Niektórzy chcą odczytywać Twoje wpisy na blogu
Większość chce przeczytać o Tobie opinie innych Twoich pacjentów kosmetycznych
Niektórzy chcą poszperać Twoją stronę internetową spośród dokładnością aż do jednego zęba.

Potrzebujesz przeto strategii tworzenia zaś dystrybucji treści wzdłuż i wszerz tam, dokąd mogą egzystować potencjalni pacjenci, iżby przyciągnąć ich uwagę.

CZY JESTEŚ W STANIE ŚLEDZIĆ SKĄD POCHODZĄ TWOI NOWI PACJENCI?

To jest o sporo za drogie, aby robić dobrą prasę dzisiaj natomiast nie wiedzieć, co działa. Kiedy konsultuję się spośród praktykami, wyciągamy raporty, które mówią nam o źródle skierowania.

Jednak dane te mogą egzystować niedokładne, podczas gdy dowiadujemy się:

Recepcjonista w żadnym razie nie zapytał dzwoniącego, w który postępowanie dowiedział się o Tobie
Albo recepcjonistka po prostu kliknęła na zupa rozwijane źródło skierowania, gdyż architektura komputerowy nie pozwolił jej kontynuować bez wybrania czegoś
Albo pacjent zostawił puste zasięg na formularzu przyjęcia pacjenta i nikt go nie zapytał
Lub pacjent powiedział „internet”, kiedy zapytany za pomocą telefon, jednakże potem, kiedy odwiedza http://www.zdancewicz.pl i staje się w wyższym stopniu komfortowe, dama otwiera się, że właściwie to był przyjaciel, kto skierował ją rzeczywiście pani googled ciebie, poszedł do witryny, natomiast następny IG orzec cię

CZY TWÓJ PERSONEL REAGUJE NA NOWE LEADY NATYCHMIAST?

Statystyki pokazują, iż 48% biur nie śledzić na internetowych prowadzi, ponieważ są one nazbyt zajęci albo nie sądzę, iż są one dobrej jakości prowadzi, skutkiem tego po co wracać sobie głowę
Lub niektórzy kadra praktyki próbować dni później zaś aż do tego czasu ołowiu wzrosła zimna lub ich konkurenci natychmiast osiągnęły out
Ktokolwiek podąża w górę w charakterze wiodący prym ma http://www.majtyka.pl przewagę 1st responder, wobec tego powinno się systemu, iżby skoczyć na tych przewodów natychmiast, jak są gorące

CZY TWÓJ PERSONEL TELEFONICZNY KONWERTUJE CO NAJMNIEJ 60% ROZMÓWCÓW NA SPOTKANIA?

Doświadczenie telefoniczne potencjalny chory ma z praktyką jest brane nadto trochę w większości praktyk. Pamiętaj, że nowi pacjenci zupełnie nie zamierzają się z Tobą spotkać, jeżeli nie mogą ominąć recepcjonistki.

Większość chirurgów spędził fortunę na ich stronie internetowej, ażeby istnieć postrzegane jak najlepsze, pomimo tego nie na tak duża liczba na umiejętności telefonicznych ich recepcjonistka, którzy reprezentują je.

Tak więc, prawdopodobny chory sprawdził swoją stronę internetową tudzież jest podekscytowany, aby scalić się z tobą, jednakże w dalszym ciągu zmienia zdanie, dzwoniąc do biura.
Mogli zdobyć automatyczną sekretarkę lub irytujące ksylem telefoniczne czy też gnuśny recepcjonista, który nie przeszkadza wiązanie z rozmówcą.

Mój zespół i ja robimy mystery shopping od powyżej 20 lat i oto, co wiem na pewno… KAŻDA praktyka przypadkiem skorzystać spośród http://www.roclawski.pl pomocy w tym zakresie.

I tylko dlatego, że przeszkolono ich raz, nie oznacza, że pozostają przeszkoleni. Połączenia muszą być monitorowane, skrypty muszą egzystować przestrzegane zaś obciążenia musi egzystować w miejscu, w związku z tym jederman aparat telefoniczny jest obsługiwany profesjonalnie.