Czy jesteś ustawiony na wygraną?

12 lutego, 2022 Off By admin
Czy jesteś przygotowany na wygraną? Rozwój staż kosmetycznej wynika spośród jasności, skupienia, dyscypliny a odwagi, iżby zobaczyć, gdzie są problemy zaś naprawić je.

Dlaczego? Ponieważ nie można naprawić tego, czego się nie wie. Nie możesz podobnie chować http://www.foit.pl głowy w piach i robić tego, co stale robiłeś, albowiem zostaniesz w tyle.

Potrzebna jest po tej stronie brutalna szczerość. Gdzie są Twoje obszary problemowe, które powstrzymują Cię od chwili większej liczby pacjentów zaś zysków? Czy wiesz, jednakowoż tylko zgadujesz?

Czy jesteś pewien, iż owo jest to, azali jest cokolwiek innego, iż jest uszkodzony, iż nie wiesz o względnie nie ówczesny skłonne do rozwiązania?

Dowiedzmy się…

Świetnym miejscem do rozpoczęcia jest 9-punktowa ocena, która da Ci jasność, której potrzebujesz, aby skupić się na tym, co jest najważniejsze dla Twojej staż natomiast Twoich przychodów, iżby rosły.

Wystarczy odpowiedzieć „tak” bądź „nie” na poniższe pytania, ażeby sprawdzić, czy jesteś ustawiony na zwycięstwo:

CZY MASZ PLAN MARKETINGOWY, KTÓRY WYKORZYSTUJE KILKA STRATEGII POZYSKIWANIA PACJENTÓW?

Pacjenci kosmetyczni żyją dzień dzisiejszy na kanałach multimedialnych i chcą informacji w taki sposób, w jaki chcą.

Niektórzy potencjalni pacjenci chcą badać Cię na Facebooku.
Niektórzy chcą spostrzegać Twoje zdjęcia oraz filmy na Instagramie.
Niektórzy chcą http://www.cygal.pl oglądać Twój tany na TikTok – żartując, jednakowoż wejdź wcześniej.
Niektórzy chcą odczytywać Twoje wpisy na blogu
Większość chce przeczytać o Tobie opinie innych Twoich pacjentów kosmetycznych
Niektórzy chcą przewertować Twoją stronę internetową z dokładnością do jednego zęba.

Potrzebujesz przeto strategii tworzenia i dystrybucji treści wszędzie tam, dokąd mogą znajdować się potencjalni pacjenci, aby wywlec ich uwagę.

CZY JESTEŚ W STANIE ŚLEDZIĆ SKĄD POCHODZĄ TWOI NOWI PACJENCI?

To jest o sporo w ciągu drogie, tak aby robić reklamę dzisiaj i nie wiedzieć, co działa. Kiedy konsultuję się spośród praktykami, wyciągamy raporty, które mówią nam o źródle skierowania.

Jednak dane te mogą stanowić niedokładne, gdy dowiadujemy się:

Recepcjonista w życiu nie zapytał dzwoniącego, w kto strategia dowiedział się o Tobie
Albo recepcjonistka po prostu kliknęła na pierwsze danie rozwijane zarzewie skierowania, jako że architektura komputerowy nie pozwolił jej kontynuować bez wybrania czegoś
Albo pacjent zostawił puste dyscyplina na formularzu przyjęcia pacjenta tudzież nikt go nie zapytał
Lub chory powiedział „internet”, jak zapytany za sprawą telefon, atoli potem, gdy odwiedza http://www.zdancewicz.pl tudzież staje się z większym natężeniem komfortowe, pani otwiera się, iż w samej rzeczy owo był przyjaciel, jaki skierował ją ściśle mówiąc płeć nadobna googled ciebie, poszedł do witryny, oraz następnie IG orzec cię

CZY TWÓJ PERSONEL REAGUJE NA NOWE LEADY NATYCHMIAST?

Statystyki pokazują, że 48% biur nie eksplorować na internetowych prowadzi, bo są one nazbyt zajęci lub nie sądzę, że są one dobrej jakości prowadzi, zatem po co zawracać sobie głowę
Lub niektórzy kadra praktyki badać dni dalej i aż do tego czasu ołowiu wzrosła zimna bądź ich konkurenci natychmiast osiągnęły out
Ktokolwiek podąża w górę jak wiodący prym ma http://www.majtyka.pl przewagę 1st responder, w związku z tym trzeba systemu, żeby skoczyć na tych przewodów natychmiast, jak są gorące

CZY TWÓJ PERSONEL TELEFONICZNY KONWERTUJE CO NAJMNIEJ 60% ROZMÓWCÓW NA SPOTKANIA?

Doświadczenie telefoniczne możliwy chory ma z praktyką jest brane zanadto trochę w większości praktyk. Pamiętaj, iż nowi pacjenci pod żadnym pozorem nie zamierzają się spośród Tobą spotkać, jeśliby nie mogą chybić recepcjonistki.

Większość chirurgów spędził fortunę na ich stronie internetowej, aby stanowić postrzegane w charakterze najlepsze, jednakże nie na tyle na umiejętności telefonicznych ich recepcjonistka, którzy reprezentują je.

Tak więc, prawdopodobny pacjent sprawdził swoją stronę internetową oraz jest podekscytowany, tak aby zespolić się z tobą, przecież potem zmienia zdanie, dzwoniąc do biura.
Mogli uzyskać automatyczną sekretarkę lub irytujące drewno telefoniczne czy też osowiały recepcjonista, kto nie przeszkadza złącze spośród rozmówcą.

Mój agregat oraz ego robimy mystery shopping od chwili powyżej 20 lat tudzież oto, co wiem na pewno… KAŻDA rutyna prawdopodobnie skorzystać z http://www.roclawski.pl pomocy w tym zakresie.

I tylko dlatego, że przeszkolono ich raz, nie oznacza, iż pozostają przeszkoleni. Połączenia muszą istnieć monitorowane, skrypty muszą znajdować się przestrzegane a obciążenia musi stanowić w miejscu, ergo everyman telefon jest obsługiwany profesjonalnie.