Gorące, zimne i ciepłe leady chirurgii plastycznej

29 września, 2022 Off By admin
Co teraz?

Życie jest proste, podczas gdy potencjalni pacjenci dzwonią, tak aby umówić się na wizytę, pojawiają się na konsultacjach, kochają Cię tudzież mówią „tak”.

Ale co się historia spośród większością leadów chirurgii plastycznej, którzy nie konwertują ano łatwo?

Czy zrezygnować? Czy trafić na raz, tudzież http://www.idzkowski.pl w następnej kolejności zrezygnować?

Wiesz, iż tracisz co niemiara pieniędzy, bo nie masz udanego planu w miejscu do naśladowania, przeto twój załoga wystarczająco co niemiara rezygnuje z tych „utraconych” przewodów.

Ale po odkryciu, co twój kadra przypadkiem stanowić zrobić, żeby przeistoczyć te cenne wskazówki do płatnych procedur, jest dozwolone wynaleźć utracone przychody.

Jeśli twoja osoba również byłeś sfrustrowany wkładaniem tak duża liczba wysiłku w konsultacje tylko po to, ażeby NIE uzyskać się http://www.pezda.pl na tak, jest wyższy sposób.

To wymaga różnych skryptów a zasób wiedzy w celu różnych „temperatur” pacjentów. Tych, którzy są HOT teraz, tych, którzy WARMED, tych, którzy wzrosły COLD, oraz nawet tych, które uważasz za DEAD prowadzi.

Aby wspomóc Ci dać w zamian te utracone leady w nowe przychody, oto strategie, które DZIAŁAJĄ kiedy magia:

GORĄCE LEADY Z CHIRURGII PLASTYCZNEJ
Kiedy lead jest coraz gorący, chcesz ulżyć temu zastanawiającemu się pacjentowi wyselekcjonować Ciebie nad konkurencję, tym samym działaj szybko.

Idź ponad wszystko, aby poczuli się komfortowo a ruszyli do przodu.

Na przykład, jeśli chcą rodzicielka makeover, natomiast wspomniał do Ciebie, iż nie mają nikogo http://www.buraczynski.pl do opieki powyżej swoimi dziećmi, w trakcie podczas gdy oni odzyskać, wyszukać renomowanych usług niani w celu nich.

CIEPŁE TROPY CHIRURGII PLASTYCZNEJ
Ten chory jest coraz ciepły. Chcą tego, co oferujesz, toż zwlekają z powodu strachu, stąd uspokoić ich.

Skorzystaj z podobnej pacjentki, z którą mogą się identyfikować, która opowie swoją historię o pokonaniu własnego strachu tudzież o tym, jak wielce się cieszy, dlatego że uwielbia własny http://www.barej.pl nowy powierzchowność natomiast żałuje, że nie zrobiła tego wcześniej.

ZIMNE / MARTWE TROPY CHIRURGII PLASTYCZNEJ
Są owo tropy siedzące w stosie względnie w komputerze, które zostały zignorowane tudzież są w tej chwili uważane wewnątrz straconą sprawę.

Świetnym sposobem, tak aby je obudzić jest zajść do nich z serdecznym, osobistej zasób wiedzy pokazując swoją troskę o tym potencjalnego pacjenta, tudzież później wezwać ich z powrotem do innej dyskusji.

Włącz nowe informacje o Tobie lub tej procedurze http://www.seczkowski.pl, by znów przebudzić się ich zainteresowanie. Dołącz wrażliwą na czas „ofertę nie aż do odrzucenia”, której nie będą mogli odmówić. [Ta jedna metoda była warta 56.000 dolarów w ciągu 10 dni].

Chodzi o to, można w dalszym ciągu ciskać więcej pieniędzy na reklamę dla nowych przewodów, czy też wolno trenować pracowników, by przenieść krocie więcej spośród tych przewodów aż do zarezerwowanych procedur pieniężnych.