Gorące, zimne tudzież ciepłe leady chirurgii plastycznej

13 lutego, 2022 Off By admin
Co teraz?

Życie jest proste, jak potencjalni pacjenci dzwonią, żeby umówić się na wizytę, pojawiają się na konsultacjach, kochają Cię a mówią „tak”.

Ale co się dzieje spośród większością leadów chirurgii plastycznej, którzy nie konwertują tak łatwo?

Czy zrezygnować? Czy dotrzeć na raz, i http://www.idzkowski.pl z kolei zrezygnować?

Wiesz, że tracisz niemało pieniędzy, dlatego że nie masz udanego planu w miejscu do naśladowania, skutkiem tego twój personel dosyć do licha i trochę rezygnuje z tych „utraconych” przewodów.

Ale po odkryciu, co twój personel przypuszczalnie stanowić zrobić, tak aby zmienić te cenne wskazówki do płatnych procedur, jest dozwolone odkryć utracone przychody.

Jeśli twoja osoba także byłeś sfrustrowany wkładaniem tyle wysiłku w konsultacje lecz wciąż po to, tak aby NIE uzyskać się http://www.pezda.pl na tak, jest przewyższający sposób.

To wymaga różnych skryptów oraz wiadomości dla różnych „temperatur” pacjentów. Tych, którzy są HOT teraz, tych, którzy WARMED, tych, którzy wzrosły COLD, zaś nawet tych, które uważasz w środku DEAD prowadzi.

Aby wesprzeć Ci dać w zamian te utracone leady w nowe przychody, oto strategie, które DZIAŁAJĄ jak magia:

GORĄCE LEADY Z CHIRURGII PLASTYCZNEJ
Kiedy lead jest jeszcze gorący, chcesz ulżyć temu zastanawiającemu się pacjentowi wyselekcjonować Ciebie powyżej konkurencję, w takim razie działaj szybko.

Idź ponad wszystko, ażeby poczuli się komfortowo natomiast ruszyli aż do przodu.

Na przykład, jeżeli chcą mać makeover, ale wspomniał aż do Ciebie, że nie mają nikogo http://www.buraczynski.pl do opieki powyżej swoimi dziećmi, na przestrzeni podczas gdy oni odzyskać, odnaleźć renomowanych usług niani gwoli nich.

CIEPŁE TROPY CHIRURGII PLASTYCZNEJ
Ten pacjent jest jeszcze ciepły. Chcą tego, co oferujesz, toż zwlekają z powodu strachu, wskutek tego rozwiać obawy ich.

Skorzystaj spośród podobnej pacjentki, z którą mogą się identyfikować, która opowie swoją historię o pokonaniu własnego strachu i o tym, gdy wielce się cieszy, dlatego że uwielbia swój http://www.barej.pl nieznany powierzchowność a żałuje, że nie zrobiła tego wcześniej.

ZIMNE / MARTWE TROPY CHIRURGII PLASTYCZNEJ
Są to tropy siedzące w stosie lub w komputerze, które zostały zignorowane tudzież są teraz uważane w środku straconą sprawę.

Świetnym sposobem, aby je pobudzać jest zajść do nich spośród serdecznym, osobistej wiedza pokazując swoją troskę o tym potencjalnego pacjenta, natomiast później poprosić ich z powrotem do innej dyskusji.

Włącz nowe informacje o Tobie względnie tej procedurze http://www.seczkowski.pl, ażeby znowu rozbudzić ich zainteresowanie. Dołącz wrażliwą na okres „ofertę nie do odrzucenia”, której nie będą mogli odmówić. [Ta jedna podejście była warta 56.000 dolarów w ciągu 10 dni].

Chodzi o to, jest dozwolone w dalszym ciągu rzucać więcej pieniędzy na reklamę gwoli nowych przewodów, ewentualnie wolno ćwiczyć pracowników, żeby przekazać masa więcej spośród tych przewodów aż do zarezerwowanych procedur pieniężnych.