Jak namówić potencjalnego pacjenta aż do zabiegów kosmetycznych

12 lutego, 2022 Off By admin
Jak przekonwertować pacjenta kosmetycznego? Konwersja stawki może znajdować się frustrujące w dzisiejszym konkurencyjnym świecie. Spędziłeś czas, finanse a wysiłek w uzyskaniu potencjalnych pacjentów http://www.laczny.pl przy użyciu drzwi, przecież nadto wielu spośród nich nie zająć z jakiegoś powodu.

Dlaczego nie? Czy to konkurencja? Czy to twój marketing? Czy to twój personel?

Czego się nauczyłem, konsultując się w tej branży przez 20 lat oraz pisząc książkę na ten temat, jest to…

Powodem nr 1, w celu którego pacjenci kosmetyczni nie wybierają Ciebie jest to, że nie czują więzi.

Dobra wiadomość jest taka, że możesz ów powikłanie wcale swobodnie poprawić, żeby wzmóc swój współczynnik zamykania salonów. http://www.dering.pl

CZEGO TAK NAPRAWDĘ CHCE PACJENT KOSMETYCZNY?

Po pierwsze, zastanów się, co w rzeczy samej rzeczywiście kupuje pacjent. Emocjonalnie kupują czas, uznanie, prestiż, eudajmonia natomiast miłość.

Niektórzy powiedzą Ci, iż chcą utrzymywać się konkurencyjni na rynku, mieć wygląd lepiej teraz, kiedy są nowo upieczonymi singlami, wybierają się na kongres klasowy i chcą wzbudzić nienawiść u starego chłopaka.

Najważniejsze jest to, że twój chory kosmetyczny chce głowić się się lepiej – kropka! Wierzą, iż milszy powierzchowność sprawi, że poczują się lepiej we własnej skórze. Teraz muszą nic bardziej błędnego wykopać odpowiedniego chirurga, kto im pomoże.

Wiedząc o tym, musisz pochwycić się ich emocjonalnymi pragnieniami, potrzebami http://www.huczko.pl, obawami tudzież rozczarowaniami. Pacjent kosmetyczny kupuje nadzieję – iż uzyskasz akuratny wynik, niedaleko minimalnym bólu oraz dyskomforcie, i iż jego trwanie ulegnie poprawie.

Zajmujesz się przeto uczuciami. Pacjent zadbany chce się zachodzić w głowę wyjątkowy, zrozumiany, ważny, komfortowy, symptomatyczny i szanowany. Chce wiedzieć, że zależy Ci na przedtem jak na osobie oraz iż dasz mu to, czego chce.

Oczekują, iż będą traktowani z życzliwością i szacunkiem i, prosto z mostu mówiąc, gdyby nie otrzymają tych ciepłych, rozmytych uczuć odkąd Ciebie natomiast Twojego http://www.janic.pl personelu, pójdą do Twojego konkurenta, który potraktuje ich lepiej, natomiast oni zabiorą ze sobą swoich przyjaciół.

ZACZNIJ NAWIĄZYWAĆ KONTAKT Z PACJENTEM JUŻ PRZY PIERWSZEJ ROZMOWIE

Twoi pacjenci chcą się utożsamiać spośród Tobą tudzież Twoim personelem. Jeśli możesz sprawić, iż potencjalny chory poczuje się dobrze, aktualny tudzież komfortowy, i dodatkowo uchwycenie jego potrzeb, są one twoje.

Połączenie zaczyna się od czasu budowania rapportu podczas pierwszej ustalenia telefonicznej z pacjentem w Twoim gabinecie.

Konieczne jest, tak aby Twój recepcjonista był przyjazny, optymistyczny, wytrawny i przeszkolony w używaniu tonu głosu a strategicznych skryptów, żeby „doprowadzić” rozmówcę do zarezerwowania konsultacji z Tobą.

W przeciwnym razie, gdyby nie przypadkiem http://www.suchcicki.pl pokonać za pomocą recepcjonistę, nigdy nie zamierzają cię spotkać!

Na przykład, recepcjonistka musi się najsampierw przedstawić, oraz odtąd wyszkolić się imienia dzwoniącego, żeby mogła go hulać przy użyciu zupełny czas trwania rozmowy. Używanie czyjegoś imienia automatycznie tworzy więcej więzi zaś sprawia, że pacjenci czują się ważniejsi.

Ale recepcjonistka musi egzystować dodatkowo wytrawny w zadawaniu konkretnych pytań a uzyskanie odpowiedzi od momentu rozmówcy, jaki przenosi je do harmonogramu konsultacji spośród tobą.

Zadawanie pytań dzwoniącemu, takich podczas gdy procedura, którą są zainteresowani, tudzież następnie rękojmia ich, iż jest to niezmiernie popularna procedura, którą wykonujesz, stawia ich z większym natężeniem swobodnie.

Twój recepcjonista musi znajdować się również fachowy w proszeniu o konsultację. Dzwoniący nie będzie po prostu darować go do nich.

Na przykład, być wyposażonym recepcjonista konwersji wcześnie, oferując opcja dwóch następnych dni / czasu wizyty, które są potem dostępne. Jeśli wybiorą jeden, oni idą do przodu.

WIĄZANIE PRZED UMÓWIENIEM SIĘ NA WIZYTĘ

Zbyt masa czasu pomiędzy tym, kiedy dyskutant dotarł aż do Ciebie, oraz tym jak przypadkiem Cię odwiedzić jest niebezpieczne. Mogą swobodnie toczyć się sposób swoich konkurentów, którzy mogą umieścić scenariusz rozmówcy lepiej lub pogadać spośród przyjaciółmi, którzy mówią im spośród niego a ano dalej.

Wypełnij ten trwanie opóźnienia tudzież zostać w kontakcie spośród potencjalnym pacjentem aż do budowania zaufania, na przestrzeni jak oni czekają na ich konsultacji z tobą.

Miej strukturę w miejscu, gdzie „kapie” informacji do nich tak, iż są podekscytowani o pokazując się spotkać się z tobą osobiście.

Na przykład, podczas gdy tylko zarezerwują konsultację, wyślij im pocztą albo cyfrowo urzędowy plik informacyjny w celu pacjentów, jaki zawiera list od chwili Ciebie tudzież odręczny notatka od czasu koordynatora pacjentów, który cieszy się na konwent z nimi. Dołącz konkretne informacje na przedmiot procedury, którą są zainteresowani, swoje świadectwo z pracy tudzież zdjęcie, biografię biura natomiast personelu, zasady natomiast wskazówki.

Kilka dni później, wyślij im swoje kawałki PR spośród linkiem aż do swojego kanału YouTube, ażeby mogli „zobaczyć” cię jako autorytet.

Kilka dni po tym, wyślij im recenzje natomiast świadectwo z pracy od momentu innych pacjentów, którzy kochają swoje wyniki z linkami aż do konta Instagram, by ujrzeć przedtem / po zdjęciach innych pacjentów zamieścił.

Ta „kampania kroplowa” pomaga pacjentowi poczuć się tak, niejako nuże Cię poznał a pozycjonuje Cię jak eksperta. W ten metoda pojawiają się one w dużym stopniu bardziej gotowy, tak aby stwierdzić „tak” aż do Ciebie.