Jak przekonać potencjalnego pacjenta aż do zabiegów kosmetycznych

29 września, 2022 Off By admin
Jak przekonwertować pacjenta kosmetycznego? Konwersja stawki może być frustrujące w dzisiejszym konkurencyjnym świecie. Spędziłeś czas, kapitał zaś trud w uzyskaniu potencjalnych pacjentów http://www.laczny.pl za pośrednictwem drzwi, pomimo tego nadto wielu spośród nich nie zająć z jakiegoś powodu.

Dlaczego nie? Czy to konkurencja? Czy owo twój marketing? Czy owo twój personel?

Czego się nauczyłem, konsultując się w tej branży przy użyciu 20 lat a pisząc książkę na ten temat, jest to…

Powodem nr 1, w celu którego pacjenci kosmetyczni nie wybierają Ciebie jest to, iż nie czują więzi.

Dobra informacja jest taka, że możesz ten trudność całkiem bez trudności poprawić, by powiększyć własny dzielnik zamykania salonów. http://www.dering.pl

CZEGO TAK NAPRAWDĘ CHCE PACJENT KOSMETYCZNY?

Po pierwsze, zastanów się, co w samej rzeczy no tak kupuje pacjent. Emocjonalnie kupują czas, uznanie, prestiż, eudajmonia natomiast miłość.

Niektórzy powiedzą Ci, że chcą zostać konkurencyjni na rynku, mieć wygląd lepiej teraz, gdy są nowo upieczonymi singlami, wybierają się na zjazd klasowy natomiast chcą wzbudzić niechęć tuż przy starego chłopaka.

Najważniejsze jest to, iż twój chory kosmetyczny chce strzelać się lepiej – kropka! Wierzą, że zwierzchni aparycja sprawi, iż poczują się lepiej we własnej skórze. Teraz muszą tylko wyszukać odpowiedniego chirurga, jaki im pomoże.

Wiedząc o tym, musisz zająć się ich emocjonalnymi pragnieniami, potrzebami http://www.huczko.pl, obawami natomiast rozczarowaniami. Pacjent kosmetyczny kupuje nadzieję – iż uzyskasz poprawny wynik, w pobliżu minimalnym bólu oraz dyskomforcie, zaś że jego trwanie ulegnie poprawie.

Zajmujesz się w związku z tym uczuciami. Pacjent porządny chce się czuć wyjątkowy, zrozumiany, ważny, komfortowy, ważki oraz szanowany. Chce wiedzieć, że zależy Ci na nim w charakterze na osobie a iż dasz mu to, czego chce.

Oczekują, że będą traktowani spośród życzliwością oraz szacunkiem i, bez ogródek mówiąc, jeśli nie otrzymają tych ciepłych, rozmytych uczuć od chwili Ciebie oraz Twojego http://www.janic.pl personelu, pójdą aż do Twojego konkurenta, jaki potraktuje ich lepiej, a oni zabiorą ze sobą swoich przyjaciół.

ZACZNIJ NAWIĄZYWAĆ KONTAKT Z PACJENTEM JUŻ PRZY PIERWSZEJ ROZMOWIE

Twoi pacjenci chcą się utożsamiać z Tobą i Twoim personelem. Jeśli możesz sprawić, iż potencjalny pacjent poczuje się dobrze, obowiązujący a komfortowy, tudzież plus zrozumienie jego potrzeb, są one twoje.

Połączenie zaczyna się od chwili budowania rapportu w trakcie pierwszej rokowania telefonicznej z pacjentem w Twoim gabinecie.

Konieczne jest, by Twój recepcjonista był przyjazny, optymistyczny, ocykany i przeszkolony w używaniu tonu głosu zaś strategicznych skryptów, by „doprowadzić” rozmówcę do zarezerwowania konsultacji z Tobą.

W przeciwnym razie, jeśliby nie być może http://www.suchcicki.pl pokonać z wykorzystaniem recepcjonistę, wcale nie zamierzają cię spotkać!

Na przykład, recepcjonistka musi się po pierwsze przedstawić, natomiast po pewnym czasie nauczyć się imienia dzwoniącego, tak aby mogła go fetować przez zupełny Chronos trwania rozmowy. Używanie czyjegoś imienia automatycznie tworzy więcej więzi oraz sprawia, iż pacjenci czują się ważniejsi.

Ale recepcjonistka musi egzystować plus biegły w zadawaniu konkretnych pytań a uzyskanie odpowiedzi odkąd rozmówcy, który przenosi je aż do harmonogramu konsultacji z tobą.

Zadawanie pytań dzwoniącemu, takich podczas gdy procedura, którą są zainteresowani, oraz od tego czasu rękojmia ich, że jest to wielce popularna procedura, którą wykonujesz, stawia ich w wyższym stopniu swobodnie.

Twój recepcjonista musi znajdować się i kompetentny w proszeniu o konsultację. Dzwoniący nie będzie po prostu oddać go do nich.

Na przykład, być wyposażonym recepcjonista konwersji wcześnie, oferując wybór dwóch następnych dni / czasu wizyty, które są w przyszłości dostępne. Jeśli wybiorą jeden, oni idą do przodu.

WIĄZANIE PRZED UMÓWIENIEM SIĘ NA WIZYTĘ

Zbyt krocie czasu pomiędzy tym, podczas gdy interlokutor dotarł do Ciebie, zaś tym podczas gdy prawdopodobnie Cię odwiedzić jest niebezpieczne. Mogą łatwo ciągnąć badania swoich konkurentów, którzy mogą umieścić agenda rozmówcy lepiej albo porozmawiać z przyjaciółmi, którzy mówią im z niego a no dalej.

Wypełnij ten czas opóźnienia a pozostać w kontakcie z potencjalnym pacjentem aż do budowania zaufania, w toku kiedy oni czekają na ich konsultacji z tobą.

Miej strukturę w miejscu, gdzie „kapie” informacji do nich tak, iż są podekscytowani o pokazując się natknąć się się spośród tobą osobiście.

Na przykład, gdy wręcz przeciwnie zarezerwują konsultację, wyślij im pocztą czy też cyfrowo formalny plik informacyjny w celu pacjentów, jaki zawiera list od czasu Ciebie a odręczny adnotacja od koordynatora pacjentów, który cieszy się na zgromadzenie z nimi. Dołącz konkretne informacje na przedmiot procedury, którą są zainteresowani, swoje opinia i zdjęcie, biografię biura tudzież personelu, zasady tudzież wskazówki.

Kilka dni później, wyślij im swoje kawałki PR z linkiem do swojego kanału YouTube, ażeby mogli „zobaczyć” cię jako autorytet.

Kilka dni po tym, wyślij im recenzje natomiast referencje od innych pacjentów, którzy kochają swoje wyniki z linkami do konta Instagram, by dostrzec przedtem / po zdjęciach innych pacjentów zamieścił.

Ta „kampania kroplowa” pomaga pacjentowi wyniuchać się tak, bez mała nuże Cię poznał tudzież pozycjonuje Cię jak eksperta. W ów badania pojawiają się one w dużej mierze bardziej gotowy, ażeby zakomunikować „tak” aż do Ciebie.