Niedobór pracowników prawdopodobnie stanowić doskonałą wiadomością w celu gospodarki

28 września, 2022 Off By admin
Niedobór pracowników być może stanowić doskonałą wiadomością dla gospodarki! Może, przeciwnie może, firmy obudzą się oraz dostrzegą charakterystyczny wkład pracowników w ich sukces. Niektórzy dyrektorzy generalni biorą niebotyczne sumy natomiast niszczą wartość firmy, w przeciwieństwie do wielu pracowników pierwszej linii, którzy tę pozytyw tworzą. Podczas pandemii dyrektorzy generalni zgarnęli ogromne sumy, zwalniając pracowników. Niektóre firmy szukały ochrony http://www.legutko.eu zanim bankructwem, jednakowoż to nie powstrzymało ich chciwych prezesów przed zgarnięciem sowitych premii.

Mamy brak pracowników, natomiast firmy starają się przyjąć do pracy każdego, który jest chętny. Niektóre firmy, podczas gdy McDonalds zapłacili premie podpisywania. Kanadyjska biznes Loblaw i jej konkurenci wypłacali premie pracownikom pierwszej linii, jak rozpoczęła się pandemia. Zaprzestali tego po trzech miesiącach w porozumieniu ze swoimi konkurentami. Kiedy szczebel skonfrontował ich spośród tą zmową, twierdzili, iż stało się owo niezależnie. No proszę! To tak, jakbyś złapał swoją trzylatkę z ręką http://www.boczar.eu w słoiku z ciasteczkami, a pani powiedziała, mamo, „Ciasteczkowy Potwór to zrobił!”.

Niedobór pracowników gwarantowany niedaleko tandetnym traktowaniu

Zachowanie firmy Loblaw niepokoi mnie. Podczas okresu premiowego zyski ni stąd ni zowąd wzrosły. Per se, owo nie jest problem. Sprzyjam firmom przynoszącym zyski. Aby http://www.krzysztofiak.eu być pewnym, jestem wrogi opodatkowaniu zysków za pomocą rząd. Ale wypłacanie pracownikom premii w czasie pandemii nie powinno zależeć od zysków. To było w już sam raz. W międzyczasie moja żona oraz ja robiliśmy kupowanie w sklepie Loblaw, a kadra kontynuowali swoją doskonałą obsługę, blisko iż Loblaw był lekceważony.

Liderzy muszą przekazać sobie sprawę, że personel pierwszej linii są fundamentem firmy a traktować ich dobrze, i nie jak trybiki wyrabiające premie w celu prezesów! Kiedy pracodawcy traktują pracowników podczas gdy maszyny, ci się zniechęcają. Gallup twierdzi, iż na przestrzeni kilku dekad, oni a inni badacze znaleźli żywy sojusz pomiędzy zaangażowaniem pracowników w miejscu pracy natomiast ogólnymi wynikami firmy. Jednak pracodawcy nie chcą się z tym pogodzić. Ale jest dobra wiadomość: tryb pokazują, że niektóre firmy przełamują schemat natomiast traktują pracowników spośród szacunkiem: Cisco, Apple, Accenture, IBM, FedEx – owo przeciwnie niektóre z nich.

Zarobki w http://www.stopka.eu następnym kwartale napędzają biznes

Firmy postrzegają przyszły trymestr w charakterze nagrodę, zatem wykorzystują pracowników i fałszują wyniki w ciągu następny kwartał. Powtarzam: jestem sprzeciwiający się opodatkowaniu biznesu za pośrednictwem rząd. Jednak popieram regulacja Bidena Build Back Better jeśli chodzi o opodatkowania wykupu akcji, kto został przyjęty dzięki Izbę tudzież jest rozpatrywany za pomocą Senat, nawet jeżeli przypuszczalnie mieć wręcz przeciwnie lekki ważność na okup akcji. Firmy nie powinny wydawać miliardów na wykup akcji, naraz wyzyskując pracowników.

Firmy powinny opisywać na zebraniach akcjonariuszy opcje wykorzystania funduszy spośród wykupu http://www.koczur.eu akcji. Wybór przypadkiem nieść efekty wypłacania premii pracownikom pierwszej linii z funduszy wykupu. Akcjonariusze powinni plus podsłuchać o potencjalnych inwestycjach strategicznych. Inną opcją jest zaprzestanie wykupu przez pięć lat po zwolnieniach. Kierownictwo oraz nie powinno odbierać premii w ciągu pięciu lat od momentu zwolnień. Musimy pozbyć się wyzysku pracowników, który zwiększa premie prezesów.

Zniknął wolny rynek interesariuszy Okrągłego Stołu Biznesu

Okrągły Stół Biznesu (BRT) pył odkrycie w 2019 roku oraz zdecydował, że maksymalizacja wartości w celu akcjonariuszy nie jest jedynym celem korporacji. Ta akt spośród lat 80. jest błędna, powiedział. Napisałem wtedy, że BRT „… wymyślił piękne frazesy o dbaniu o interesariuszy natomiast ekspresowo je porzucił a wrócił do swoich chciwych praktyk…. ” W czasie pandemii później odchodzili od momentu tych frazesów.