Niedobór pracowników przypadkiem stanowić doskonałą wiadomością w celu gospodarki

24 grudnia, 2021 Off By admin
Niedobór pracowników może stanowić doskonałą wiadomością gwoli gospodarki! Może, nic bardziej błędnego może, firmy obudzą się i dostrzegą wymowny udział pracowników w ich sukces. Niektórzy dyrektorzy generalni biorą niebotyczne sumy a niszczą atut firmy, w przeciwieństwie do wielu pracowników pierwszej linii, którzy tę plus tworzą. Podczas pandemii dyrektorzy generalni zgarnęli ogromne sumy, zwalniając pracowników. Niektóre firmy szukały ochrony http://www.legutko.eu przed bankructwem, niemniej jednak to nie powstrzymało ich chciwych prezesów nim zgarnięciem sowitych premii.

Mamy zaległość pracowników, oraz firmy starają się przyjąć do pracy każdego, kto jest chętny. Niektóre firmy, podczas gdy McDonalds zapłacili premie podpisywania. Kanadyjska firma Loblaw oraz jej konkurenci wypłacali premie pracownikom pierwszej linii, gdy rozpoczęła się pandemia. Zaprzestali tego po trzech miesiącach w porozumieniu ze swoimi konkurentami. Kiedy rząd skonfrontował ich z tą zmową, twierdzili, że stało się owo niezależnie. No proszę! To tak, jakbyś złapał swoją trzylatkę spośród ręką http://www.boczar.eu w słoiku z ciasteczkami, i płeć nadobna powiedziała, mamo, „Ciasteczkowy Potwór owo zrobił!”.

Niedobór pracowników pewny przy tandetnym traktowaniu

Zachowanie firmy Loblaw niepokoi mnie. Podczas okresu premiowego zyski wtem wzrosły. Per se, to nie jest problem. Sprzyjam firmom przynoszącym zyski. Aby http://www.krzysztofiak.eu egzystować pewnym, jestem przeciwny opodatkowaniu zysków za sprawą rząd. Ale wypłacanie pracownikom premii w czasie pandemii nie powinno zależeć od zysków. To było w tenże raz. W międzyczasie moja kobieta zaś ja robiliśmy sprawunki w sklepie Loblaw, natomiast kadra kontynuowali swoją doskonałą obsługę, blisko iż Loblaw był lekceważony.

Liderzy muszą zdać sobie sprawę, że pracownicy pierwszej linii są fundamentem firmy a traktować ich dobrze, a nie podczas gdy trybiki wyrabiające premie dla prezesów! Kiedy pracodawcy traktują pracowników jak maszyny, ci się zniechęcają. Gallup twierdzi, iż na przestrzeni kilku dekad, oni oraz inni badacze znaleźli głęboki unia pośrodku zaangażowaniem pracowników w miejscu pracy natomiast ogólnymi wynikami firmy. Jednak pracodawcy nie chcą się z tym pogodzić. Ale jest dobra wiadomość: metoda pokazują, iż niektóre firmy przełamują schemat i traktują pracowników spośród szacunkiem: Cisco, Apple, Accenture, IBM, FedEx – to na to samo niektóre z nich.

Zarobki w http://www.stopka.eu następnym kwartale napędzają biznes

Firmy postrzegają nadchodzący kwartał jako nagrodę, więc wykorzystują pracowników zaś fałszują wyniki w ciągu kolejny kwartał. Powtarzam: jestem antagonistyczny opodatkowaniu biznesu dzięki rząd. Jednak popieram rozporządzenie Bidena Build Back Better jeśli chodzi o opodatkowania wykupu akcji, jaki został przyjęty za sprawą Izbę a jest rozpatrywany za sprawą Senat, nawet jeżeli może mieć przeciwnie drobny waga na wykup akcji. Firmy nie powinny zdradzać miliardów na wykup akcji, równocześnie wyzyskując pracowników.

Firmy powinny opisywać na zebraniach akcjonariuszy opcje wykorzystania funduszy z wykupu http://www.koczur.eu akcji. Wybór przypuszczalnie mieścić efekty wypłacania premii pracownikom pierwszej linii z funduszy wykupu. Akcjonariusze powinni również podsłuchać o potencjalnych inwestycjach strategicznych. Inną opcją jest ustanie wykupu za pomocą piątka lat po zwolnieniach. Kierownictwo i nie powinno dostawać premii w ciągu pięciu lat od zwolnień. Musimy pozbyć się wyzysku pracowników, który zwiększa premie prezesów.

Zniknął wolny rynek interesariuszy Okrągłego Stołu Biznesu

Okrągły Stół Biznesu (BRT) pył objawienie w 2019 roku i zdecydował, że maksymalizacja wartości dla akcjonariuszy nie jest jedynym celem korporacji. Ta świadectwo spośród lat 80. jest błędna, powiedział. Napisałem wtedy, że BRT „… wymyślił piękne frazesy o dbaniu o interesariuszy i błyskawicznie je porzucił i wrócił do swoich chciwych praktyk…. ” W czasie pandemii w dalszym ciągu odchodzili od momentu tych frazesów.