Praktyki od czasu dobrych aż do świetnych

29 września, 2022 Off By admin
Kiedy byłem w szkole biznesu, lekturą obowiązkową było „Good owo Great” Jima Collinsa.

Jest to publikacja o zarządzaniu, która wyjaśnia, z jakiego powodu niektóre firmy dokonują skoku od czasu dobrego do wielkiego… oraz inne nie.

Profesor spędził tygodnie na analizowaniu tej książki spośród nami http://www.dominczak.pl studentami, natomiast jest pewien rozdział, kto jest rzeczywiście apropos naszej branży, że chciałem się przed z wami podzielić zaś nazywa się…

Skondensowałem go bardzo, aliści oto jego sedno:

Dobre aż do wielkich transformacji nagminnie wyglądają gdy dramatyczne wydarzenia gwoli tych, którzy obserwują z zewnątrz, jednakowoż są w gruncie rzeczy organiczne, kumulujące się procesy wewnątrz, które działają przez długi czas http://www.charzewski.pl.

Oznacza to, iż nie było jednego działania definiującego, kampanii reklamowej ewentualnie szczęścia, które zbudowało wielką firmę.

Zamiast tego, dobre a wielkie firmy podążały w ciągu przewidywalnym wzorcem budowania oraz przebijania się, który wymaga wysiłku, tak aby się rozkręcić, jak ciężkie koło zamachowe; jednak podczas gdy nuże się rozkręci, nabiera rozpędu i trafia w punkt przełomowy, jaki staje się nie do zatrzymania i przynosi dramatyczne rezultaty bez dodatkowego wysiłku.

Ale gros firm działa wedle innego schematu… pętlica zagłady.

Zamiast kumulować impet, starają się zignorować tok budowania i aktualnie przeskoczyć do punktu przełomowego, stosując jednorazowe taktyki http://www.sudnik.pl, które dają im natychmiastowe, mimo to krótkoterminowe rezultaty.

Zamiast tego, otrzymują rozczarowujące wyniki, bowiem nie udaje im się nie oddać spójnego kierunku, w następstwie tego próbują innej krótkoterminowej taktyki, żeby być w użyciu natychmiastowe rezultaty oraz bardziej rozczarowujące wyniki zdarzają się w celu dalszego rozczarowania, zaś w tym momencie są w pętli zagłady tudzież zmierzają do katastrofy.

To samo dzieje się http://www.gierat.pl w praktykach chirurgii plastycznej.

Naiwne ewentualnie przeciętne staż gonią w ciągu krótkoterminowym zyskiem, rzucając czas, pieniądze tudzież zasoby na wszystkie rodzaje błyszczących obiektów obiecujących świat.

Być być może jest to biznes internetowa przeprojektowanie witryny … ponownie. Lub Google AdWords, które potrzebują budżetu wielu tysięcy dolarów miesięcznie, ewentualnie katalogów, bądź mediów społecznościowych.

Próbują czegoś z wykorzystaniem łysek lub dwa, nie podoba się wyniki, w następstwie tego skaczą spośród tego do innej strategii obiecując egzystować świętym Graalem.

Ale zupełnie nie pozostają dość długo, żeby uzyskać jakąkolwiek trakcję.

Podobnie jest z doborem pacjentów.

Wiele praktyk chodzić po one-hit-wonder pacjenta veto pacjenta kosmetycznego, który byłby godzien 10x ich początkowej inwestycji, jeśli umieścić mapa w miejscu, żeby je pielęgnować, w takim razie słowo w słowo stają się staż „nieopłaconych ambasadorów sprzedaży.

Tak więc, wracając aż do koncepcji „od dobrego do wielkiego”, oto co robi biegłość odnosząca sukcesy, tak aby wichrzyć się się wielką:

– Tworzą http://www.kocwin.pl mapę kosmetycznego planu przyciągania, konwersji tudzież utrzymania pacjentów.
– Ustalają priorytety w zakresie budżetowania pieniędzy oraz siły roboczej w kierunku najskuteczniejszych długoterminowych strategii, które sprawdziły się w praktyce.
– Monitorują swoje wyniki natomiast dostrajają je na bieżąco.
– Pozostają na kursie tudzież NIE zmieniają kierunku dla krótkoterminowych zysków.
– Widzą rezultaty, które ciągle się rozwijają.

Mówiąc inaczej, udane staż określają, kim są ich preferowani a w największym stopniu dochodowi pacjenci kosmetyczni; potem określają najlepsze sposoby przyciągnięcia tych pacjentów kosmetycznych aż do nich. Wiążą się, kształcą zaś budują zaufanie spośród tym pacjentem nim spotkaniem z nim. Doskonalą doświadczenia pacjenta z praktyką od momentu pierwszego telefonu, kto wykonują, by umówić się na wizytę, aż do wizyty, konsultacji tudzież dalszych działań. Dają pacjentowi doświadczenie WOW przed, w trakcie, po ich procedurze. Zachęcają, iż pacjent, aby powrócić, recenzja, odnoszą się a użyczać na własnych platformach społecznych, wskutek tego inni potencjalni pacjenci odkrywają cię i pokonać przez swoje procesy, i oni, zbyt, powrót, recenzja, odnoszą się natomiast akcji na społecznych tym samym więcej pacjentów zrobić owo samo natomiast ściśle mówiąc w przyszłości a w rzeczy samej dalej.

Więc obecnie masz tok oraz schemat, jaki buduje rozpęd, dlatego masz nieporuszony rzeczka pacjentów kosmetycznych na autopilocie.

To w życiu nie było ważniejsze aniżeli teraz, ażeby Twoja doświadczenie działa podczas gdy akuratnie naoliwiona maszyna, która prawdopodobnie uchować się burze konkurencji i COVID oraz lada co innego przychodzi na nasz sposób.

Skontaktuj się ze mną, gdyby mógłbyś wykorzystać spośród pomocy w tym zakresie. Pracuję spośród chirurgami plastycznymi od czasu 20 lat tudzież mogę zaoszczędzić Ci bezlik czasu, pieniędzy tudzież kłopotów.