Praktyki od momentu dobrych aż do świetnych

12 lutego, 2022 Off By admin
Kiedy byłem w szkole biznesu, lekturą obowiązkową było „Good to Great” Jima Collinsa.

Jest owo lektura o zarządzaniu, która wyjaśnia, po co niektóre firmy dokonują skoku od dobrego aż do wielkiego… i inne nie.

Profesor spędził tygodnie na analizowaniu tej książki spośród nami http://www.dominczak.pl studentami, atoli jest jakiś rozdział, kto jest ano apropos naszej branży, iż chciałem się przedtem spośród wami podzielić i nazywa się…

Skondensowałem go bardzo, atoli oto jego sedno:

Dobre do wielkich transformacji nagminnie wyglądają jak dramatyczne wydarzenia gwoli tych, którzy obserwują z zewnątrz, atoli są w rzeczy samej organiczne, kumulujące się procesy wewnątrz, które działają za pomocą długi czas http://www.charzewski.pl.

Oznacza to, iż nie było jednego działania definiującego, kampanii reklamowej albo szczęścia, które zbudowało wielką firmę.

Zamiast tego, dobre natomiast wielkie firmy podążały w środku przewidywalnym wzorcem budowania tudzież przebijania się, jaki wymaga wysiłku, ażeby się rozkręcić, gdy ciężkie koło zamachowe; niemniej jednak podczas gdy nuże się rozkręci, nabiera rozpędu a trafia w artykuł przełomowy, kto staje się nie aż do zatrzymania tudzież przynosi dramatyczne rezultaty bez dodatkowego wysiłku.

Ale większość firm działa według innego schematu… supeł zagłady.

Zamiast kumulować impet, starają się nie uwzględnić przebieg budowania zaś już przeskoczyć aż do punktu przełomowego, stosując jednorazowe taktyki http://www.sudnik.pl, które dają im natychmiastowe, jakkolwiek krótkoterminowe rezultaty.

Zamiast tego, otrzymują rozczarowujące wyniki, skoro nie udaje im się zdołać zachować spójnego kierunku, wskutek tego próbują innej krótkoterminowej taktyki, żeby uzyskać natychmiastowe rezultaty i z większym natężeniem rozczarowujące wyniki zdarzają się dla dalszego rozczarowania, natomiast w tym momencie są w pętli zagłady a zmierzają aż do katastrofy.

To samo historia się http://www.gierat.pl w praktykach chirurgii plastycznej.

Naiwne lub przeciętne staż gonią w ciągu krótkoterminowym zyskiem, rzucając czas, finanse tudzież zasoby na wszystkie rodzaje błyszczących obiektów obiecujących świat.

Być być może jest owo interes internetowa przeprojektowanie witryny … ponownie. Lub Google AdWords, które potrzebują budżetu wielu tysięcy dolarów miesięcznie, względnie katalogów, lub mediów społecznościowych.

Próbują czegoś za sprawą łysek lub dwa, nie podoba się wyniki, w następstwie tego skaczą z tego aż do innej strategii obiecując stanowić świętym Graalem.

Ale w żadnym razie nie pozostają dosyć długo, iżby otrzymać jakąkolwiek trakcję.

Podobnie jest z doborem pacjentów.

Wiele pragmatyk iść po one-hit-wonder pacjenta sprzeciw pacjenta kosmetycznego, który byłby wart 10x ich początkowej inwestycji, jeśli ulokować plan w miejscu, ażeby je pielęgnować, w takim razie dokładnie stają się staż „nieopłaconych ambasadorów sprzedaży.

Tak więc, wracając aż do koncepcji „od dobrego aż do wielkiego”, oto co robi doświadczenie odnosząca sukcesy, ażeby sterczeć się wielką:

– Tworzą http://www.kocwin.pl mapę kosmetycznego planu przyciągania, konwersji natomiast utrzymania pacjentów.
– Ustalają priorytety w zakresie budżetowania pieniędzy tudzież siły roboczej w kierunku najskuteczniejszych długoterminowych strategii, które sprawdziły się w praktyce.
– Monitorują swoje wyniki oraz dostrajają je na bieżąco.
– Pozostają na kursie i NIE zmieniają kierunku w celu krótkoterminowych zysków.
– Widzą rezultaty, które nieustająco się rozwijają.

Mówiąc inaczej, udane praktyki określają, kim są ich preferowani i w największym stopniu dochodowi pacjenci kosmetyczni; później określają najlepsze sposoby przyciągnięcia tych pacjentów kosmetycznych aż do nich. Wiążą się, kształcą oraz budują wiara spośród tym pacjentem zanim spotkaniem spośród nim. Doskonalą doświadczenia pacjenta spośród praktyką od czasu pierwszego telefonu, jaki wykonują, aby umówić się na wizytę, do wizyty, konsultacji oraz dalszych działań. Dają pacjentowi sprawdzian WOW przed, w trakcie, po ich procedurze. Zachęcają, iż pacjent, ażeby powrócić, recenzja, odnoszą się zaś użyczać na własnych platformach społecznych, ergo inni potencjalni pacjenci odkrywają cię i pokonać za sprawą swoje procesy, natomiast oni, zbyt, powrót, recenzja, odnoszą się oraz akcji na społecznych tedy więcej pacjentów sprawić owo samo a no potem oraz istotnie dalej.

Więc obecnie masz bieg zaś schemat, który buduje rozpęd, w związku z tym masz niezmienny ciek pacjentów kosmetycznych na autopilocie.

To w żadnym wypadku nie było ważniejsze niż teraz, iżby Twoja wprawa działa gdy przyzwoicie naoliwiona maszyna, która przypadkiem uchować się burze konkurencji a COVID tudzież co popadnie innego przychodzi na własny sposób.

Skontaktuj się ze mną, jeśli mógłbyś posłużyć się spośród pomocy w tym zakresie. Pracuję spośród chirurgami plastycznymi od 20 lat tudzież mogę zaoszczędzić Ci mnóstwo czasu, pieniędzy oraz kłopotów.