Sposoby na akwizycja produktów z Chin

28 września, 2022 Off By admin
W 2020 roku kompletny Błękitna planeta został nieczynny spośród powodu wybuchu epidemii koronawirusa. Ograniczenia te dotyczyły życia społecznego, kulturalnego, politycznego a gospodarczego każdego http://www.dlubak.eu kraju na całym świecie. Dlatego podobnie Państwo Środka nie pozwoliły zagranicznym klientom na wjazd aż do kraju w celach biznesowych. Dlatego podobnie możesz być wyposażonym problemy spośród importem produktów z Chin. W tym artykule zamierzamy ulżyć Ci w imporcie produktów z Chin wewnątrz pośrednictwem agenta sourcingowego. Dowiedzmy się więcej.

Jeśli chcesz uciec niektórych powszechnych błędów w toku importowania produktów od chińskich dostawców, takich gdy Made in China tudzież Alibaba, sugerujemy, abyś postępował zgodnie spośród poniższymi krokami dotyczącymi pozyskiwania produktów.

Po pierwsze, musisz wyprawić aż do nas mejl spośród opisem przedmiotów, które chcesz co do jednego spośród kilkoma zdjęciami koncepcji projektu.
Dostarczymy Ci katalogi cyfrowe, które pomogą Ci wyselekcjonować z różnych dostawców.
Możemy przynieść ulgę Ci przejść http://www.doroz.eu dzięki zupełny proces. Dodatkowo, dodamy Cię aż do grupy, w której będziesz mógł omówić prosto z mostu spośród każdym dostawcą.
Przed sfinalizowaniem zamówienia tudzież naciśnięciem przycisku „Wyślij”, pomożemy Ci bis stwierdzić materiał, numer a zabarwienie produktów.
Możemy wysłać Ci szczegóły potwierdzenia zamówienia w ciągu pośrednictwem poczty elektronicznej. W ów sposób możesz utrzymywać się szczegółowe informacje http://www.grzebyk.eu dotyczące produktu szczerze na swoją skrzynkę e-mail. Chodzi o to, abyś miał spokój ducha.
Po tym, jak towary wylądowały w naszym magazynie, wyślemy Ci komunikat jakości. I będziemy wszelkie problemy jakościowe, które produkty mogą mieć. Następnie, dostaniemy produkty wysłane do Ciebie.
Możemy ulżyć Ci wysłać płatność salda do dostawcy. Alternatywnie, możesz wyekspediować płatność aż do dostawcy bezpośrednio. Wybór wypada do Państwa.

Wreszcie, będziemy oraz być w użyciu kontenery ładunkowe w celu Ciebie. Dlatego nie musisz się frasować o wysyłkę natomiast dostawę, skoro wszystkie produkty są wysyłane na czas.

Obsługa posprzedażna jest plus zawarta w naszych usługach.

MoreFar Global oferuje najwyższej klasy usługi posprzedażne. Niektóre spośród usług, które oferujemy są wymienione poniżej:

Pomożemy http://www.jaglowski.eu Ci wyszukać produkty na targach Expo w Guangzhou, na rynkach hurtowych w Guangzhou zaś tuż przy innych dostawców w Chinach.

Możemy odciążyć w zbieraniu katalogów
Oferujemy raporty QC bądź usługi kontroli jakości
Możemy umożliwić wskazówki dotyczące zakupów
Możemy wspomóc w negocjacjach z dostawcami
Możemy fundnąć sobie dla Ciebie magazynowanie http://www.kolsut.eu
Oferujemy konsolidację wysyłek
Oferujemy zniżkowe rozwiązania transportowe
Oferujemy odsiecz posprzedażowe a usługi

Możesz liczyć na Morefar Global oraz geneza produktów spośród rynków hurtowych w Chinach. Mamy zespół ekspertów, iżby poprowadzić Cię za pomocą jederman ciąg procesu. Więc, możesz skontaktować się z nami, ażeby powiększyć własny biznes.

Przetłumaczono z www.DeepL.com/Translator (wersja darmowa)