Zasady prowadzenia działalności gospodarczej w zakresie chirurgii plastycznej

12 lutego, 2022 Off By admin
Aby ciągnąć się swoją praktykę podczas gdy popłatny biznes, musisz być obeznanym zasady biznesu chirurgii plastycznej. Te 4 podstawowe zasady prowadzą od momentu bólu do zysków w wysoko krótszym czasie natomiast spośród mniejszą ilością bólów głowy.

Kiedy myślisz podczas gdy biznesmen, tudzież nie podczas gdy chirurg, prowadzisz swoją praktykę kiedy biznes http://www.maliglowka.pl. To aktualnie nie jest lecz wciąż praca, którą stworzyłeś gwoli siebie. Oznacza to, że nie bierzesz w tej chwili na swoje asystent całej odpowiedzialności w ciągu generowanie przychodów. Możesz zanieść czas wolny zaś w przyszłości posiadać błogość ducha wiedząc, że Twoja wprawa działa bez Ciebie. I, w końcu masz forma czasu z rodziną.

Są owo 4 podstawowe zasady biznesu chirurgii plastycznej, żeby skoncentrować się na:

ZASADA BIZNESOWA NR 1: PRZEKSZTAŁĆ SWÓJ PERSONEL W ZESPÓŁ GWIAZD ROCKA

Jednym spośród najważniejszych umiejętności, by opanować jest zmienić swój kadra w całość marzeń gwiazd rocka.

Wszystko zaczyna się od momentu silnej wizji przywództwa…

Jednak większość chirurgów jest owszem menedżerami, zaś istnieje istotna różność pośrodku „przywództwem” a „zarządzaniem”.

Zarządzanie koncentruje się na tym, jak zdobyć pewne rzeczy, w trakcie gdy przywództwo kładzie emfaza na to, co chcę osiągnąć.

Jeśli wprost przeciwnie „zarządzasz” swoim zespołem, to masz wprost przeciwnie „pracowników”. Ale http://www.mordak.pl jeżeli zapewniasz przywództwo i wizję, w owym czasie Twój kompleks staje się adekwatny spośród TWOIM celem.

Będą lubić wykonywać pracę w celu Ciebie i wygrywać gwoli Ciebie pieniądze, bowiem wiedzą, dokąd zmierzasz natomiast chcą istnieć tego częścią, skoro owo wpłynie oraz na ich życie.

ZASADA BIZNESU #2: STRATEGICZNY MARKETING I PLANOWANIE

Najbardziej udane chirurdzy plastyczni wiem nie szukają gorącej okazji, aby przeistoczyć swoją praktykę. Oni są STRATEGICZNI.

Zamiast gonić wewnątrz błyszczącymi obiektami, które okazują się istnieć rozpraszaczami natomiast pożeraczami czasu, tworzą strategiczny interes mapa natomiast akuratnie przemyślaną machinę marketingową, która skupia się na tym, co NAPRAWDĘ przynosi http://www.ligenza.pl pacjentów i dochody.

Następnie, używają cierpliwości, iżby łapać się planu. Zamiast skakać z jednej okazji na drugą, pozwalają, aby ich plan pracował dla nich natomiast przynosił sztywny rzeka pacjentów.

ZASADA BIZNESOWA NR 3: USTAL STANDARDY, ABY NIE KONKUROWAĆ CENĄ

Zamiast współzawodniczyć spośród pogromcami cen, odnosząca sukcesy wprawa ustala nowe standardy doświadczenia pacjenta, które strategicznie przyciągają „właściwych pacjentów”.

Właściwych pacjentów”, którzy są w wyższym stopniu aniżeli szczęśliwi, że mogą odpłacić się wyższą cenę za umiejętności, wiedzę, kontakty a doświadczenie, które oferujesz.

To pacjenci, którzy wracają po więcej zabiegów kosmetycznych, ponieważ uważają, że jesteś NAJLEPSZYM wyborem tudzież opowiadają o Tobie swoim przyjaciołom tudzież rodzinie.

Sekretem jest zmiana skupienia się na tym, jak bardzo ta jedna tryb jest pikieta dla Ciebie vs. jaka jest zaleta LIFETIME NIE TYLKO tej procedury, atoli niezliczonych innych procedur, które otrzymasz, kiedy pacjent wraca ponownie tudzież raz jeszcze tudzież odnosi się aż do swoich przyjaciół http://www.drygalski.pl a rodziny.

Jest owo długoterminowy awans praktyki na skroś relacje, oraz nie krótkoterminowe transakcje, które prowadzą do „jednego tudzież drugiego”.

ZASADA BIZNESOWA NR 4: STWÓRZ PRAKTYKĘ, KTÓRĄ MOŻESZ SPRZEDAĆ ZA MILIONY

Wyobraź sobie z wykorzystaniem chwilę, iż jesteś właścicielem idealnej praktyki chirurgii plastycznej.

Jak ażeby pani wyglądała?

Jeśli jesteś kiedy większość chirurgów, Twój klasyczny wzorzec biznesowy byłby:

Prawie w pełni kierowany za sprawą Twój zespół
Zorganizowany a usystematyzowany
Wspaniałe pozycja pracy, które przyciąga największe talenty
Zbudowany na zadowalaniu lojalnych pacjentów tudzież przekształcaniu ich w zagorzałych fanów
Przynosi co bynajmniej dwa razy większe zyski aniżeli średnia w branży
Rosnący numer oraz konsekwentne zwiększanie osobistego bogactwa
Dać Ci pełną swobodę zaś elastyczność
Bycie właścicielem bez bólu głowy, który często towarzyszy byciu właścicielem firmy.

Zasadniczo, miałbyś praktykę, aż do której z przyjemnością chodzisz każdego dnia i / czy też która jest atrakcyjna gwoli innych chirurgów, którzy mogliby ją kupić, gdybyś chciał wyjść.

NADSZEDŁ CZAS, ABY MYŚLEĆ O SWOJEJ PRAKTYCE JAK O BIZNESIE

Jeśli jesteś taki jak większość chirurgów, twoja obecna rzeczywistość wystarczająco nie jest taka, o jakiej marzyłeś.

Przeciętny chirurg jest przepracowany. Zestresowany. Niewystarczająco opłacany. Mają troszkę życia nie zważając na swoją praktyką, albowiem czują się nie zważając na kontrolą natomiast martwią się o swoją praktykę 24/7.

Oznacza to, że chirurdzy nie są zadowoleni ze swojej praktyki http://www.wasyluk.pl, personelu, pacjentów bądź pieniędzy, które zarabiają. Ale pozostają w biznesie, robiąc to, co wiedzą podczas gdy robić, skoro nie wiedzą, gdy wypowiedzieć swoje problemy. Nie wiedzą, kiedy sprawić, iżby ich wprawa pracowała w celu nich, w przeciwieństwie do nich pracujących w celu ich praktyki.

Ale oto włości informacja … wolno objąć te zasady biznesowe chirurgii plastycznej zaś zainstalować sformalizowane systemy wewnątrz swojej praktyki. Następnie, będziesz w stanie pokazać każdemu, jaki przyniesie na w swojej praktyce głęboko to, co jest oczekiwane.

Będziesz w stanie dać wiarę im, by wywiązać się swoją pracę prawidłowo.

Będziesz pusty od stałego, pełnoetatowego nadzoru, mikromanagementu a ciągłego dawania wskazówek, co zwalnia Twój czas na zaawansowanie praktyki.